استاد بهاری

  • 14 آبان , 1398
استاد بهاری
استاد بهاری مدرس زبان انگلیسی ویژه کوکان و نوجوانان

- با بیش از 3 سال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی به کوکان

-اموزش با به روزترین و خلاقانه ترین متد های کار با کودک

-تدریس زبان انگلیسی با متد های ترکیبی بتزی و موسیقی و اموزش

-روابط عمومی بسیار بالا در ارائه ی گزارش تدریس و پیشرفت کلاس به والدین

-استفاده از وسایل کمک اموزشی(فلش کارت ، اسباب بازی و...)

-انجام بازی های گروهی با اهداف اوزشی تعیین شده از سوی موسسه

-ایجاد انگیزه و علاقمندی بسیار زیاد در زبان اموزان جهت ترغیب به یادگیری

-اموزش چهار مهارت (خواندن ، نوشتن ، شنیدن ) به رویکرد مکالمهبا توجه به هدف موسسه زبان کارینو،در  این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان میشود تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

مهمترین هدف اساتید کارینو در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، علاقمند کردن آنها به یادگیری زبان انگلیسی است.

به همین خاطر، اولویت اصلی کار در دوره‌های مخصوص کودکان این خواهد بود که آنها احساس کاملا متفاوتی نسبت به کلاس‌های مدرسه داشته و خودِ کودکان مشتاق به یادگیری و همکاری با اساتید شوند.

در این راستا، برای بهبود کلیه مهارت‌های زبانی این گروه سنی مخصوصا در ترم‌های اولیه، تدریس از طریق شعر و بازی‌های آموزشی صورت می‌گیرد.

شایان ذکر است در دپارتمان کودکان موسسه زبان کارینو در کنار چندین سوپروایزر و کارشناس مجرب زبان انگلیسی ، یکی از مجرب‌ترین روانشناسان کودک کلیه فعالیت‌ های آموزشی موسسه را از نظر روانشناختی زیر نظر گرفته تا در کنار پربار و استاندارد بودن آموزش‌ها، علاقمندی کودکان به زبان انگلیسی حفظ شده و شخصیت آموزشی آنان نیز به خوبی رشد کند.

از آنجا که بر اساس اصول آموزشی زبان آموز محور (Learner-Centered Teaching)، دانشجو در کانون اصلی توجه است، پژوهش‌ها نشان می‌دهند که متغیر های شخصی زبان‌آموزان از جمله متغیرهای شخصیتی (Personality Variables)، تفاوت‌های فردی (Individual Differences) و مهارت‌های فردی (Personal Skills) تاثیر فراوانی بر میزان پیشرفت زبان اموزان در زبان دوم دارند که این نیز توسط استادان حرفه‌ای موسسه زبان کارینو در نظر گرفته می‌شود.

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه