pic

مکالمه زبان چینی با 10 درصد تخفیف

  • 8 اسفند , 1398
  • 38 نفر
  • کد خبر 100027
مکالمه زبان چینی با 10 درصد تخفیف
موسسه ی زبان کارینو با بیش از یک دهه آموزش زبان چینی به صورت تخصصی در شرق تهران به ارائه ی دوره های آموزش زبان چینی به صورت خصوصی و گروهی توسط برگزیده ترین اساتید زبان چینی میپردازد:

کشور چین با بیش از 5000 سال قدمت دارای فرهنگی کهن و غنی میباشد.
که با بیش از 1/28 میلیارد نفر، پر جمعیت ترین کشور دنیا محسوب میشود.
زبان چینی علاوه بر چین و تایوان نقش پررنگی در کشورهای اندونزی، تایلند، مالزی، فیلیپین و سنگاپور و … دارد.

زبان چینی

این جمعیت کشور چین که دومین قطب بزرگ اقتصادی دنیا محسوب میشود، یکی از مهمترین دلایل آموزش زبان چینی است
بنا براین یادگیری زبان چینی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

با توجه به اهمیت روزافزون یادگیری زبان چینی موسسه کارینو به برگزاری دوره های زیر میپردازد:


.دوره های مکالمه ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
.مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
.دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
.کلاس های ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان چینی
.با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و..
.تدریس زبان چینی توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نیتیو
.اعزام مدرس خانم جهت تدریس زبان چینی به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
.آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و با تخفیف های عیدانه موسسه زبان کارینو
.کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
.قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان

.آموزش زبان جهت کودکان بصورت خصوصی توسط اساتید ویژه کودکان برگزار می گردد
یادگیری زبان چینی احتیاج به پیشرفت قدم به قدم و بصورت پیوسته خواهد داشت که با توجه به این امر نقش مدرس در ایجاد انگیزه و علاقمندی برای یادگیری زبان چینی بسیار حائزاهمیت خواهد بود .
اگر نیاز به شرکت در
آزمون HSK دارید ، موسسه زبان کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان چینی در سال 1398 اقدام به برگزاری دوره های تخصصی اموزش زبان چینی ویژه ازمون HSK کرده است.

از مهمترین ویژگی های دوره های تخصصی زبان چینی در موسسه کارینو (بهترین موسسه زبان چینی در سال 1398 ) میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 
همکاری با مجرب ترین و خوشنام ترین مدرسین حال حاضر کشور
استفاده از اساتید برتر دانشگاه های کشور در تمامی سطوح
تعامل با مدرسین Native چینی زبان در سطوح پیشرفته
بهره مندی از بروزترین متد آموزش زبان چینی در جهت آزمون سفارت
برخورداری از اساتیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان چینی
استفاده از منابع برتر یادگیری چینی که مورد تایید دانشگاه پکن میباشد 
تاکید بر روی مهارت مکالمه زبان چینی و با ساختار آکادمیک زبان چینی
پیشرفت دوره ها با تاکید بر آموزش گام به گام زبان چینی در تمامی سطوح
بهره مندی از بروزترین متد با تاکید بر استانداردهای بین المللی یادگیری چینی
در نظر گرفتن هزینه های بسیار مناسب و منصفانه در تمامی دوره های چینی
تنوع بسیار بالا در برگزاری فرمت های متنوع کلاس های چینی
برگزاری دوره ها در تمامی سطوح ، از سطح مبتدی تا پیشرفته
در نظر گرفتن تعیین سطح رایگان برای عزیزانی که دانش قبلی زبان چینی را دارا میباشند
این کلاس ها همانطور که اشاره شد ، از سطح صفر ( مبتدی ) آغاز میگردد و در کوتاهترین مدت زمان ممکن به سطوح پیشرفته خواهد رسید.

 
نحوه ارایه دوره های آموزش گام به گام زبان چینی

 
یادگیری زبان چینی در موسسه با تنوع بسیار مطلوبی در حال ارایه میباشد.این دوره ها با توجه به مخاطبین بسیار زیادی که دارد در تمامی روزها و ساعت های طول هفته ، و همچنین دوره های یکروز در هفته ویژه شاغلین فقط پنجشنبه ها نیز در حال ارایه میباشد.

دوره های مکالمه زبان چینی ویژه محل کار
 
 همکاری و تعامل با بخش فرهنگی سفارت چین در جهت آمادگی در آزمون سفارت چین ( آزمون HSK ) ، سبب گردیده تا متقاضیان بسیار زیادی را جذب نماید.
موسسه بین المللی زبان های خارجه کارینو (بهترین موسسه زبان در سال 1398 ) در حال حاضر با دو شعبه فعال در تهران در حال برگزاری کلاس زبان چینی میباشد.


تاثیر زبان چینی بر پولدار شدن

هنوز هم میگویید یادگرفتن زبان چینی غیر ممکن است؟ 

خب، نه غیر ممکن نیست. سخت است ولی به این معنی نیست که نتوانید این کار را انجام دهید! با این وجود اگر می‌خواهید با انجام تمرینات ساده و شرکت کردن در دوره های گروهی یا خصوصی کارینو زبان چینی بیاموزید، باید مطمئن شوید که برنامه دارید و برنامه شما به اندازه کافی برای رسیدن به مقصودتان موثر است . پستی و بلندی‌هایی در مسیر وجود خواهد داشت ولی مهم نیست، همیشه شما میتوانید به راحتی زبان چینی یاد بگیرید.

 
در نتیجه ما در موسسه ی زبان های خارجه کارینو با بیش از 2 دهه سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان چینی به شما کمک کنیم از این پستی و بلندی‌ها عبور کنید در این مقاله ما به شما نکات مهم ولی ساده ای  برای شروع و تعیین هدف و ایجاد انگیزه  یادگیری زبان چینی به شما ارائه می‌دهیم.

اموزش فوق تخصصی زبان چینی
ازمون HSK


 
1. با یادگیری تلفظ  زبان چینی شروع کنید.
 
بهترین مکان برای شروع، کار روی نحوه تلفظتان است. یعنی یک راهنمای عالی برای تلفظ و آشنایی با لغات به زبان چینی بیابید. بعد، بر کسب تن صدای مناسب تمرکز کرده و مهارت‌های Pinyin ( روش بازنویسی حروف چینی به حروف لاتین) خود را تقویت کنید؛ بقیه مسیر را با کارینو به عنوان تنها مرکز فوق تخصصی اموزش زبان چینی ادامه خواهیم داد.

مراسم تجلیل از موسسه زبان کارینو بهترین موسسه زبان چینیتخفیف شگفت انگیز ثبت نام زبان چینی
 
به گفته ی اساتید زبان چینی حاذق کارینوسخت ترین بخش تلفظ صحیح صداها هستند.
مدت کمی طول می‌کشد ولی با استفاده از یک فهرست راهنمای کلمات چینی مادرینی می‌توانید این کار را به درستی انجام دهید. مطمئن شوید که با دقت به نمونه صوتی کلمه که به شما داده می‌شود گوش می‌کنید و بعد سعی کنید صدای خودتان را ضبط کرده و به ان گوش کنید. صداها را با هم مقایسه کنید و اشتباه تلفظی خود را بیابید. مجبور نیستم این را بگویم ولی صدای شما در دنیای واقعی متفاوت از چیزی است که در ذهنتان می شنوید.


مهاجرت به چین و یادگیری زبان چینی
زبان چینی

 
2. توسعه یک راهبرد آموزشی و تعیین هدف برای یادگیری زبان چینی
 
یادگیری زبان چینی بدون هدف، ممکن است ایده خوبی باشد ولی سریعا به یک کابوس تبدیل می‌شود. کار کردن روی هر زبانی با چنین وقت کمی به اندازه کافی سخت است. بدون راهبرد، بزودی خسته و تسلیم می‌شوید. اگر شما از صفر شروع می‌کنید پیشنهادات ذکر شده اساتید کارینو را دنبال کرده و با تمرین تلفظ شروع کنید.مکالمه زبان چینی
تدریس خصوصی زبان چینی

اگر مبتدی نیستید، و قبلا یک سطح مشخصی از زبان چینی آموخته‌اید، راهبرد یادگیری خود را طبق توانایی‌های قبلی خود تنظیم کنید. آیا فکر می‌کنید در زمینه مشخصی قوی‌تر هستید؟
علی رغم انچه فکر می‌کنید این دقیقا جایی است که باید رویش تمرکز کنید. با تمرین زیاد روی زمینه‌ای که قبلا در ان خوب بودید (مثلا مکالمه) اعتماد به نفس خود را بالا می‌برید و برای ادامه روند یادگیری انگیزه خواهید داشت. مخصوصا این راهکار برای یادگیری زبان چینی بسیار مهم است.


بهترین اموزشگاه زبان چینی 
کلاس زبان چینی
 
3. توصیه بهترین موسسه زبان چینی در تهران به شما : مطمئن شوید که اصول پایه را یادگرفته‌اید
 
در ادامه روند یادگیری زبان چینی مطمئن شوید که اصول پایه را قبل ازاینکه وارد مرحله بعدی شوید فرا‌گ رفته‌اید. پیشرفت کم مسئله ای نیست ولی دانستن نحوه سلام کردن،معرفی خود و تقاضای غذا بسیار خوب است چرا که افراد در واقع قادر به درک بهتر شما خواهند بود.
نوشتن و خواندن مشابه هستند. اصول پایه (مثلا Stroke order) کلید شما برای ایجاد یک متن خوانا هستند. برنامه‌ها و ایده‌هایی وجود دارد که بر ساخت سیستم تا حد ممکن قابل دسترس و خواندنی چینی تمرکز دارد. از آنها استفاده کنید.

رزومه اساتید زبان چینی موسسه زبان های خارجه کارینو به عنوان بهتریمن موسسه زبان در سال 1398
 
4. به توصیه اساتید حاذق زبان چینی کارینو از ابزار ثانویه شنیداری استفاده کنید
 
بیایید روش دومی را هم در نظر بگیریم ، این روش یادگیری زبان چینی تا حدی به پیشرفت شما کمک می‌کند ولی پیشرفت چشمگیری نخواهد بود. اگر می‌خواهید با روش یادگیری زبان چینی روزانه در ۵ دقیقه ادامه دهید باید روش‌های یادگیری خود را با راهکارهای ثانویه‌ای تقویت کنید. مثلا گوش دادن به موسیقی چینی یا پادکست‌ها . قبلا درباره چند روش برای انجام این کار صحبت کرده‌ام. سعی کنید در محاورات روزانه خود زبان چینی را داشته باشید ، یا زمانی برای تماشای ویدیوهای سرگرم کننده به زبان چینی(البته با زیر نویس انگلیسی) اختصاص دهید.

جشنواره عیدانه کارینو تخفیف شگفت انگیز ثبت نام زبان چینی کلاس های گروهی زبان چینی و کلاس های فشرده زبان چینی


 
در نهایت، احاطه کردن خودتان با زبان چینی به اندازه روشهای مستقیم یادگیری زبان موثر و کارامد نخواهد بود، ولی به یادگیری شما کمک خواهد کرد. به خاطر داشته باشید راهنماهای زیادی برای یادگیری زبان چینی وجود دارند با کمک انها روی شنیدار و مکالمه خود به خوبی کار کنید قبل از اینکه وارد مرحله نوشتار زبان چینی شوید. 
5. اهداف غیر واقعی  برای یادگیری زبان چینی نداشته باشید
 
احتمالا این موضوع دشوارترین چیز یادگیری یک زبان جدید است. هر کاری که می‌کنید اهداف غیر واقعی انتخاب نکنید. ظرف یک هفته یا یک ماه یا یک سال نمی‌توانید بر زبان تسلط بیابید. اگر فقط می‌خواهید با روش روزانه ۵ دقیقه تمرین زبان یادبگیرید بدون به کار بردن زبان احتمالا بر زبان مد‌نظر تسلط نخواهید یافت.

ناشناخته های زبان چینی که هرگز راجب ان نشنیده اید.
 
6. به خودتان اعتبار بدهید
 
یادگیری یک زبان دیگر ساده نیست، به خودتان اعتبار بدهید چرا که در واقع سعی در یادگرفتن زبان  چینی دارید. ظرف یک هفته نمی توانید بر یک زبان تسلط بیابید.
 
تدریس خصوصی زبان چینی

مدرس زبان چینی

مکالمه زبان چینی

 
شاید به جرات بتوان گفت یکی از پرطرفدار ترین و پول ساز ترین زبان های جامعه امروز زبان چینی می باشد.
 
زبان چینی سخت نیست…
 
به محض شنیدن نام زبان چینی بسیاری از آن بعنوان سخت ترین زبان یاد می کنند. این درحالیست که این ایده ای غلط است و شاید به همین دلیل بسیاری به سمت این زبان نمی روند.
 
اولا در زبان چینی گرامر زمان ، گرامر جنسیت و … وجود ندارد.
سختی زبان چینی بیشتر به بحث نوشتار و یادگیری حروف خنزه مربوط بوده که برای راحتی کار، آموزش خواندن و مکالمه از خط پینین که مشابه حروف انگلیسی است استفاده میشود و هشتاد درصد یادگیری را ساده تر مینماید.

بهترین موسسه زبان چینی در تهران

اموزشگاه زبان چینی در شرق تهران

اموزش انلاین زبان چینی


 
راه های جدیدی برای آموزش زبان چینی بوجود آمده است.
 
کلاس های آموزشی موسسه زبان کارینو در کنار سایت های آموزش زبان چینی و البته بهره گیری از ابزارهای آموزش چند رسانه ای(صوتی،تصویری،..)  امکان یادگیری و آموزش زبان چینی را بسیار ساده تر کرده است.
حتی برای نوشتار زبان چینی امروزه وسایل دیجیتالی وجود دارد که می تواند گفتار را به نوشتار تبدیل کند و این مشکل شما نیز حل می شود.
 
 
یادگیری زبان چینی شما را به دنیای جدید وارد می کند.
 
امروزه کشور چین نقش بسیار بزرگ و غول آسایی در بازرگانی و تجارت جهانی دارد.
با آموزش زبان چینی به دنیایی جدید معرفی شده و می توانید فرصت های شغلی بسیار خوبی را برای خود رقم زنید. همانطور که میدانید تعداد کسانیکه به آموزش زبان چینی میپردازند بسیار محدود است از اینرو عرصه شغلی برایتان بسیار محیا و تضمین شده خواهد بود.
 
اگر بدنبال تجارت های بزرگ هستید ، آموزش زبان چینی روند زندگی شما را تغییر خواهد داد.
دوره خصوصی زبان چینی
دوره فشرد زبان چینی

 
درموسسه زبان کارینو آموزش زبان چینی از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای hsk انجام میشود
در این دوره بیشتر  تمرکز مدرس بر روی متن کتاب بوده و آموزش زبان در یک ساختار آکادمیک پیش خواهد رفت.دوره های ترمیک به افرادی که در طولانی مدت بخواهند به فراگیری زبان چینی بپردازند کمک شایانی خواهد نمود.
 
دوره کاربردی زبان چینی:
 
این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان زبان چینی کارینو  بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره های موسسه کارینو کشیده میشوند.
 
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در چین را دارند در این دوره شرکت میکنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.

 
دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی
(خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.
 
 

لازم به ذکر است دوره های آموزش زبان چینی به صورت خصوصی و گروهی همه روزه در موسسه زبان کارینو در حال برگزاری میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت Carinoli.ir مراجعه فرمایید و یا با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما همه روزه حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

لازم به ذکر است شما عزیزان میتوانید ویدیوهای اموزشی موسسه زبان کارینو را در پیج اینستاگرام کارینو به ادرس carino.li دنبال کنید و از اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید.

اطلاعات تماس

دیدگاه ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

افزودن دیدگاه