مشاور آماده گفتگو با شما است

پاسخ

کلاس های آموزشی در موسسه کارینو با توجه به گروهی یا خصوصی بودن ثبت نام شما و همینطور زمانی که برای فراگیری زبان موردنظر دارید متفاوت است.

سلام در واقع شما هر چقدر برای فراگیری زبان وقت بگذارید به همان اندازه نیز پیشرفت میکنید آموزش فشرده یکی از شیوه های آموزشی مورد تایید کارشناسان است میتوانید به نظرات و بازخوردهای قبلی موسسه مراجعه کنید و با خیال راحت از انتخاب موسسه کارینو زبان مورد نظرتان را بیاموزید.

بله. مدارک موسسه کارینو بین المللی بوده و مورد تایید سفارت خانه های مختلف از جمله آلمان و ترکیه می باشند . در ضمن درصد بالای قبولی زبان آموزان کارینو در آزمون های مختلف از افتخارات ماست.

در قسمت آموزش زبان مهمترین بخش صحبت کردن به آن زبان است که موفقیت در آن بستگی به پارامترهای فراوانی دارد که در قسمت مقالات سایت کارینو پست های مفیدی در این باره مشاهده می کنید اما در کل شما بعد از حدود چهار تا شش ماه بصورت معمول می توانید به راحتی از پس مکالمات روزمره و کاربردی به زبان مورد نظر بر آیید.

بله ، از آنجائیکه “پائین ترین سطح” عبارتی است نسبی و ممکن است تعریف آن از دید افراد متفاوت باشد، همه افراد می بایست در آزمون تعیین سطح رایگان موسسه کارینو شرکت نمایند تا این اطمینان حاصل شود که آیا نیاز به شروع یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی است یا خیر.


اولین کلاس در مرکز تخصصی کارینو ساعت هشت صبح و آخرین کلاس تا نه شب تشکیل می شود و با توجه به اینکه موسسه روزهای جمعه نیز از ساعت 10 صبح تا ساعت 15 دایر می باشد ما می توانیم ساعت های درخواستی شما رادر این بازه زمانی متنوع در اختیارتان قرار دهیم.

افتخار داشتن گواهی نامه های بین المللی ISO 9001:2008 و ISO 10015 نشان دهنده  برتری مرکز تخصصی کارینواست که تاکید بر مکالمه زبان آموزان دارد.
همینطور مدارکی که ارایه می شود بین المللی و قابل ترجمه هستند.
کتاب هایی که در این موسسه تدریس می شوند جدیدترین کتاب ها هستند که در سفارت های مختلف تدریس شده و کمک شایان توجه ای برای زبان آموزان به شمار می رود.
این مرکز با داشتن بالغ بر 60 استاد تمام وقت که بی شک جزء برترین اساتید کشور به شمار می روند، یکی از بزرگترین گروه های علمی زبان های خارجی را داراست.
از دیگر نقاط قوت این موسسه بهره گیری از کارشناسان مجرب آموزشی تمام وقت می باشد که بطور مستمر آماده ارائه خدمات علمی و آموزشی هستند.
در نهایت افتخار و اعتبار کارینو به زبان آموزانی است که همیشه به ما لطف داشته و موسسه زبان کارینو را به عنوان موسسه ای کارا و با بازدهی بالا به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند.

ارائه مدرک در مرکز تخصصی کارینو  به آن دسته از زبان آموزانی که دوره  پیشرفته در کارینو را به طور کامل و با کسب نمره حد نصاب قبولی به پایان رسانند، مدرک رسمی با مهر مؤسسه و با درج امضاء مدیر عامل و مدیر کل واحد آموزش اعطاء می گردد؛این گواهی بین المللی قابل ترجمه و معتبر است و نشان می دهد که فرد فارغ التحصیل، سطوح مقدماتی، متوسط و یا پیشرفته را طی نموده است.
این مدرک مورد تأیید اکثر سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی بوده چرا که در صورت استعلام، پاسخ کتبی از سوی امور فارغ التحصیلان قابل ارسال خواهد بود.
البته آن دسته از زبان آموزانی که دوره های تخصصی کوتاه مدت برگزار شده در این موسسه را به طور کامل و با کسب نمره حد نصاب قبولی به پایان رسانند،نیز موفق به دریافت گواهی پایان دوره خواهند شد.

با توجه به ارائه ی زمانبندی شفاف و واضح تاریخ شروع و اتمام کلاس ها  و توضیح کامل شرایط قبل از ثبت نام توسط کارشناسان مربوطه، چه در کلاس های گروهی و چه در کلاس های خصوصی بعد از برگزاری اولین جلسه شهریه به هیچ عنوان قابل استرداد نمیباشد.

خیر، با توجه به چارت بندی منظم موسسه کارینو ، امکان تغییر ساعات و روز کلاس های گروهی به دلیل ایجاد تداخل و بی نظمی در موسسه امکان پذیر نخواهد بود.

رزومه ی کامل اساتید موسسه کارینو  در بخش اساتید قابل مشاهده میباشد.