زبان روسی ویژه کودکان

  • 12 خرداد , 1398
  • 296 نفر
  • کد خبر 110251                                   


موسسه زبان کارینو بعنوان بهترین موسسه زبان کودکان در شرق تهران توصیه میکند همانطور که میدانید آموزش زبان به کودکان اگراز سنین خردسالی و کودکی آموزش داده شود همچون زبان مادری برای فرد ملموس و آسان میشود و بدیهی است شخصی که آموزش را از دوران کودکی شروع کرده است مشکلات و سختی های یک بزرگسال را در فراگیری زبان نخواهد داشت. اگر یادگیری زبان برای کودکان را در یک آموزشگاه معتبر آغاز نمایید این امر موجب می شود کودکان شما نسبت به یادگیری زبان علاقه مند شوند. منابع و شیوه های آموزشی در یادگیری زبان  کودکان و همچنین در ایجاد علاقه بای آنها بسیار تاثیر گذار است. همچنین رفتار و نحوه ی ارتباط برقرار کردن کارکنان یک مجموعه در یادگیری زبان کوکان تاثیر بسیار دارد. در ادامه ی این مقاله شما عزیزان با نحوه ی تدریس به کودکان با متد های منحصر به کارینو اشنا خواهیم کرد.

آموزشگاه های بسیاری در سرتاسر کشور اقدام به برگزاری دوره های مخصوص خردسالان و کودکان نموده اند، اما باید بدانیم که آموزش زبانی غیر از زبان مادری به یک خردسال یا کودک که هنوز وارد دوران مدرسه نشده یا در سالهای ابتدایی آموزش قرار دارد، حتما باید از ظرافتهای روانشناختی خاصی برخوردار باشد تا کودک علاوه بر علاقمند شدن به زبان دوم، مشتاق به فرایند یادگیری و آموزش شود و فضای آموزشی دلسردش نکند.


موسسه زبان کارینو بعنوان بهترین آموزشگاه زبان با بیش از 15 دپارتمان تخصصی آموزش  زبان کودکان ، به برگزاری دوره های زبان های خاص مانند:
روسی ، چینی ، آلمانی ، فرانسه و... در محیطی شاد و کودکانه  توسط اساتیدی مجرب به کار با کودکان میپردازد.

 

از مهم ترین تفاوت های موسسه زبان کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان کودکان در شرق تهران :


-بکارگیری اساتید مجرب در زمینه ی کار با کودکان

-تدریس زبان های خاص (ترکی ، چینی ، روسی و... ) برای کودکان 

-تدریس در محیطی شاد و کودکانه

-رهایی از کلاس هایی با قواعد و گرامر های خسته کننده

-تمرکز بر مهارت های شنیداری و گفتاری

-آموزش کاملا مکالمه محور

-آموزش با روش های جذاب و بازی و تماشای  کارتون


-تدریس زبان روسی ویژه کودکان:                                            لازم به ذکر است دوره های منحصر به کودکان به صورت خصوصی و گروهی همه روزه در موسسه در حال برگزاری است ، جهت اطلاع از زمانبندی دوره ها میتوانید با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید کارشناسان واحد کودکان همه روزه پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

دیدگاه ها

اكرم غره باقي:8 مرداد , 1398
slm mikhastam bedonam rade seniton az chand sale?man pesaram 6 saleshe mikham yad begire bara eghamatemon moshkel nadashte bashim

افزودن دیدگاه