بهترین موسسه زبان انگلیسی کودکان

  • 12 خرداد , 1398
  • 274 نفر
  • کد خبر 110253

آموزشگاه زبان کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی کودکان در شرق تهران  با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره تلاش کرده است محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان را ارائه نماید.

 
                                                             
                                    


موسسه زبان کارینو بعنوان بهترین موسسه زبان کودکان در شرق تهران توصیه میکند همانطور که میدانید آموزش زبان به کودکان اگراز سنین خردسالی و کودکی آموزش داده شود همچون زبان مادری برای فرد ملموس و آسان میشود و بدیهی است شخصی که آموزش را از دوران کودکی شروع کرده است مشکلات و سختی های یک بزرگسال را در فراگیری زبان نخواهد داشت. اگر یادگیری زبان برای کودکان را در یک آموزشگاه معتبر آغاز نمایید این امر موجب می شود کودکان شما نسبت به یادگیری زبان علاقه مند شوند. منابع و شیوه های آموزشی در یادگیری زبان  کودکان و همچنین در ایجاد علاقه بای آنها بسیار تاثیر گذار است. همچنین رفتار و نحوه ی ارتباط برقرار کردن کارکنان یک مجموعه در یادگیری زبان کوکان تاثیر بسیار دارد. در ادامه ی این مقاله شما عزیزان با نحوه ی تدریس به کودکان با متد های منحصر به کارینو اشنا خواهیم کرد.

آموزشگاه های بسیاری در سرتاسر کشور اقدام به برگزاری دوره های مخصوص خردسالان و کودکان نموده اند، اما باید بدانیم که آموزش زبانی غیر از زبان مادری به یک خردسال یا کودک که هنوز وارد دوران مدرسه نشده یا در سالهای ابتدایی آموزش قرار دارد، حتما باید از ظرافتهای روانشناختی خاصی برخوردار باشد تا کودک علاوه بر علاقمند شدن به زبان دوم، مشتاق به فرایند یادگیری و آموزش شود و فضای آموزشی دلسردش نکند.


موسسه زبان کارینو بعنوان بهترین آموزشگاه زبان با بیش از 15 دپارتمان تخصصی آموزش  زبان کودکان ، به برگزاری دوره های زبان های خاص مانند:
روسی ، چینی ، آلمانی ، فرانسه و... در محیطی شاد و کودکانه  توسط اساتیدی مجرب به کار با کودکان میپردازد.

 

از مهم ترین تفاوت های موسسه زبان کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان کودکان در شرق تهران :


-بکارگیری اساتید مجرب در زمینه ی کار با کودکان

-آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی و سرگرمی روزانه

-تدریس در محیطی شاد و کودکانه

-رهایی از کلاس هایی با قواعد و گرامر های خسته کننده

-تمرکز بر مهارت های شنیداری و گفتاری

-آموزش کاملا مکالمه محور

-آموزش با روش های جذاب و بازی و تماشای  کارتون

-استفاده از کلاس های هوشمند و مناسب کودکان


-تدریس زبان انگلیسی ویژه کودکان:      


لازم به ذکر است دوره های منحصر به کودکان به صورت خصوصی و گروهی همه روزه در موسسه در حال برگزاری است ، جهت اطلاع از زمانبندی دوره ها میتوانید با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید کارشناسان واحد کودکان همه روزه پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.
 

دیدگاه ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

افزودن دیدگاه