بهترین موسسه زبان آلمانی در تهران

  • 7 مهر , 1398
  • 241 نفر
  • کد خبر 110276

ما در موسسه زبان های خارجه کارینو با دو شعبه در تهران به فعالیت تخصصی در زمینه ی اموزش زبان المانی ویژه ازمون های سفارت ، ویژه مکالمه و... در تمامی سطوح ( A1 تا C2) میپردازیم و به شما کمک خواهیم کرد تا در سریعترین زمان ممکن زبان المانی را با بالاترین کیفیت اموزشی توسط برجسته ترین اساتید زبان المانی بیاموزید .کلاس های متنوعی که در موسسه زبان های خارجه کارینو وابسته به نیاز های مختلف زبان اموزان برگزار میگردد موجب علاقمندی بسیار زیاد افراد به کلاس های زبان المانی در موسسه زبان کارینو شده است و مفتخریم که پس از 15 سال فعالیت تخصصی در زمینه ی اموزش زبان المانی شما عزیزان را برای رسیدن به اهداف خودد رکوتاهترین زمان ممکن یاری کنیم از مهمترین کلاس های اموزش زبان المانی که در موسسه زبان کارینو برگزار میشود و بسیار مورد استقبال زبان اموزان واقع شده است و منجر به انتخاب موسسه زبان کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان المانی در سال 98 شده است ،میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-کلاس های امادگی ازمون های گوته و سفارت
-کلاس های مربوط به مصاحبه های شغلی
-امادگی مصاحبه سفارت المان 
-دوره های ویژه مکالمه زبان المانی
-پکیج های 30 جلسه یادگیری مکالمه زبان المانی
-تورهای ویژه مکالمه تفریحی - آموزشی 
-ارائه ی جزوات منحصر به فرد اساتید کارینو 
-موسسه برتر زبان آلمانی در سال 98
-امادگی ازمون گوته 
-شرکت کردن در ازمون های گوته
-بهترین مدرس زبان المانی
-بهترین موسسه زبان المانی در تهران
-چرا زبان آلمانی
-سریعترین روش یادگیری زبان آلمانی
-مکالمه زبان آلمانی
-آلمانی تنها در 30 روز
-امادگی ازمون های سفارت المان


توصیه شده توسط اساتید حاذق زبان آلمانی موسسه زبان کارینوبه عنوان بهترین موسسه زبان المانی در کشور برای یادگیری هرچه سریعتر زبان آلمانی :

سریعترین راه یادگیری زبان آلمانی چیست؟ 
میشه تو 30 روز زبان آلمانی یاد گرفت؟
با کارینو همراه باشیدانتخاب هدف برای یادگیری زبان آلمانی 
۱نداشتن هدف روشن برای یادگیری زبان المانی ، یکی از آفت هاست که البته معمولاً باعث ناامیدی در یادگیری زبان المانی هم می شودبرای خودتان اهدافی تعریف کرده وزمانی که به آن می رسید، برای خودتان تشویقی در نظر بگیرید، با روشن کردن اهدافتان می توانید این غول را به قسمت های کوچک تر تقسیم کرده و بدین ترتیب راحت تر بر هر قسمت غلبه کنید.

هیچگاه برای یادگیری زبان آلمانی دیر نیست

۲خیلی افراد حسرت این را می خورند که چرا زودتر شروع به یادگیری زبان المانی در موسسه زبان کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان المانی در کشور نکردند؛ ویا چرا کمتر اهتمام داده ام و دائم با خود تکرار می کنند که سن مناسب برای آموزش، فلان سن است و من دیر شروع کردم یو یا برای من دیر است و من توانایی یادگیری زبان آلمانی را ندارم و… درست است که شروع آموختن زبان المانی در سنین پایین یکی از عواملی است که می تواند به تسریع این فرآیند کمک کند اما یادتان باشد مهم تر از شروع درسنین پایین، استفاده از روحیه کودکان در زمان آموختن است. اعتماد به نفس داشته باشید و از حداقل هایی که تا به حال آموخته اید نیز حتماً استفاده کنید، نا امید نشده و به راهتان برای یادگیری زبان المانی ادامه دهید.

روش های قدیمی یادگیری زبان آلمانی را کنار بگذارید و در موسسه کارینو با به روزترین متدهای آموزش زبان آلمانی پیش برید.

۳در مورد استفاده از روش های مختلف زبان المانی نیز دو اشتباه رایج وجود داردبعضی برای مدتی طولانی تنها از یک روش استفاده می کنند؛ با این کار معمولاً بخشی از قابلیت های آنها هیچ وقت پیشرفت نمی کند. برخی نیز دائم از یک روش سراغ روشی دیگر می روند. این افراد معمولاً قبل از اینکه فرصت استفاده و بهره برداری از روشی را به خود بدهند تغییر مسیر داده و در نتیجه همیشه بخشی از قابلیت روش های مختلف را از دست می دهند. حرکت در مسیری میانه شاید مثمرثمرتر باشد.

انتخاب یک موسسه زبان معتبر برای یادگیری زبان آلمانی

۴بسیاری از افراد تصور می کنند که حتماً باید از کلاس های زبان بیرون استفاده کنند تا موفق شوندواقعیت این است که چنین بایدی وجود ندارد اما خب، نکته ای که وجود دارد این است که داشتن همراه در زمان یادگیری زبان المانی  می تواند انگیزه را تا حدی تقویت کرده و به شما  انرژی برای ادامه مسیر اموزش زبان المانی را بدهد و حقیقتی اجتناب ناپذیر است که یادگیری زبان آلمانی بدون مدرس و موسسه زبان امکان پذیر نخواهد بود.

نا امیدی در یادگیری زبان آلمانی را کنار بگذارید

۵اگر قرار باشد همیشه به آن بخش هایی که هنوز یاد نگرفته اید فکر کنید، ناامیدی نتیجه منطقی ماجراستسعی کنید همیشه نیمه پر  لیوان را ببینید تا اعتماد به نفس لازم برای استفاده از آموخته های زبان المانی را داشته باشید.

نگران اشتباهات خود نباشید و اعتماد به نفس داشته باشید

۶نگرانی از اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شوید؛ اگر به پیدا کردن اشتباه باشد که شما هم می توانید از استادان زبان آلمانی زمان  صحبت کردن غلط بگیرید. یکی از موانع مهم بر سر راه آموختن زبان، تمرکز بر اشتباه نکردن است. در عوض تمرکز بر این موضوع سعی کنید تجربه کنید. فراموش نکنید که فرآیند یادگیری زبان المانی در مورد شما شبیه آموختن زبان برای بار اول در کودکان است. سعی کنید همان طور  که به اشتباهات بچه ها در حرف زدن می خندید، به اشتباهات خود نیز بخندید و به خودتان اجازه تجربه بدهید.
۷همیشه اطراف ما افرادی هستند که استاد آیه یأس خواندن هستنددر مورد آموزش زبان المانی هم البته این افراد کوله باری از تجربیات  شکست خورده دارند تا با گفتن آنها، حسابی شما را ناامید کنند. در زمان مواجهه با این افراد شاید بد نباشد کمی هم ناشنوا باشید.

۸سعی کنید برنامه های ثابت و روتین برای تمرین زبان بگذارید، البته آفت برنامه های روتین، تکراری شدن و در نتیجه کم شدن انگیزه برای انجام آنهاستاما یکی از گزینه های خوب برای تمرین که البته این آفت را هم ندارد، نوشتن خاطرات روزانه به آلمانی است. هم  تنوع خوبی دارد، هم تکراری نیست و هم می تواند بهانه ای باشد تا کلی لغت جدید یاد بگیرید.
۹خواندن چند صفحه مطلب به آلمانی در مورد یک موضوع معمولاً جذابیت زیادی برای ما که آلمانی زبان چندممان است، ندارد؛ باعث  خستگی شده و معمولاً آن طور که باید هم نمی توانیم لغات جدید یاد بگیریم. در عوض خواندن چند مطلب کوتاه در مورد موضوعات متنوع می تواند هم جالب تر باشد و هم آموزنده تر.


۱۰در عوض اضافه کردن دائم تعداد لغاتی که یاد گرفته اید، سعی کنید از آنها در موارد مختلف استفاده کنیدیکی از نقاط ضعفی که  بیشتر افراد دارند این است که نمی توانند جملات ساده و معمولی را به سرعت ساخته و ازآن استفاده کنند.
۱۱اشتباهی که برخی افراد مرتکب آن می شوند این است که لغات را به شکل لغتنامه ای یاد می گیرند؛ هر لغت به صورت جداگانه و خارج از جمله. این کار باعث فراموش شدن سریع لغات شده و البته استفاده از آنها درجمله را نیز دشوار می سازد. سعی کنید لغات را در جمله ویا به صورت عبارت معنادار یاد بگیرید تا هم دیرتر فراموش کنید وهم بهتر بتوانید از آنها استفاده کنید.


۱۲فراموش نکنید که یادگیری زبان المانی شامل مهارت های مختلفی از جمله گوش دادن، حرف زدن، خواندن و نوشتن است. برای بالا بردن  قابلیت های خود دراین حوزه ها لازم است منابع شما نیز گسترده باشد. کتاب های آموزشی، داستان، روزنامه، مجله، فیلم، کارتون، اخبار و منابع اینترنتی از جمله مواردی هستند که می توانند به شما در آموختن کمک کنند.

۱۳استفاده از فیلم های زبان اصلی این روزها برای آموزش زبان زیاد شده استتلویزیون آلمان هم امکانات زیادی در اختیار ما میگذارد .در زمان استفاده از این منابع به چند نکته توجه داشته  باشید. فیلمی که شما داستان آن را از حفظید و به زبان فارسی دیده اید معمولاً خیلی توجه شما را به خود جلب نکرده و البته از نظر آموزشی چندان اثری ندارد. اگر قرار باشد از زیرنویس دیالوگ ها را بخوانید، معمولا نیمی از حواس شما متوجه آن شده و تمرکزی روی آنچه می شنوید ندارید. به این ترتیب اثر گذاری استفاده از این روش باز می تواند کاهش پیدا کند. زمانی دیدن فیلم برای تقویت گوش دادن می تواند مفید باشد که شما حداقل ۶۰-۵۰ درصد لغاتی که در فیلم استفاده می شود را بتوانید تشخیص دهید و گرنه چندان امیدی به این روش نداشته باشید.۱۴اگر قرار باشد دائم از دیکشنری آلمانی به فارسی و برعکس استفاده کنید، مطمئن باشید که پیشرفت چندانی نکرده و شاید دایره  لغات شما افزایش یابد اما معمولاً در استفاده از آن ناتوان خواهید ماند. از لغت نامه های آلمانی به آلمانی استفاده کنید و به ذهن خود اجازه دهید تا بدین ترتیب بین لغات مختلف بتواند رابطه برقرار کند. این کار امکان استفاده از لغات را می تواند افزایش دهد.یکی از این لغت نامه ها Deuteches Wörtebuch  برای اندورید است که می توان از سایت آنهم که به آدرس زیر است استفاده نمودhttp://de.thefreedictionary.com/


۱۵واقعیت این است که تا زمانی که شما به زبان آلمانی فکر نکنید نمی توانید به این زبان به خوبی صحبت کنیدسعی کنید گاهی  اوقات برنامه ریزی های روزانه تان را به زبان آلمانی انجام دهید و یا داستان هایی برای خودتان به این زبان تعریف کنید. زمانی هم که می خواهید صحبت کنید، سعی کنید حتی شده با ساده ترین لغات جملات خود را بسازید اما اول به فارسی فکر نکرده و آن را ترجمه نکنید.
۱۶
یکی از بهترین روش های یادگیری توصیه شده توسط بهترین مدرسین زبان المانی در ایران که در موسسه زبان کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان المانی در سال 98  ،و موثرترین راه یادگیری زبان المانی این است که آنچه تا به حال یاد گرفته ایم را به دیگران یاد بدهیم. اگر  بتوانید برای خودتان همراه و یا همکلاسی پیدا کنید، فوق العاده است.

۱۷پشتکار یکی از این موضوعاتی است که افراد همیشه آن را دست کم می گیرندنمونه بارز آن هم افرادی هستند که تا می بینند  یادگیری سخت شده، سریع می گویند من استعدادش را ندارم. اما در بیشتر موارد این افراد تنها پشتکار آن را ندارند. یادتان باشد آموختن زبانی جدید نیاز به تمرین زیادی دارد، شاید برای سال ها، پس ادامه دهید و ناامید نباشید!۱۸سعی کنید به روش های مختلف برای یادگیری زبان المانی تمرین کنید تا برایتان تکراری نشودنوشتن جملات و عبارات روی کاغذهایی کوچک و همراه داشتن  آنها و خواندن در طول روز یکی از روش های رایج است. نوشتن این موارد روی کاغذ و چسباندن آن روی در یخچال، آیینه اتاق و نقاط دیگری که جلوی چشمان شما باشد از دیگر روش ها دراین زمینه می تواند باشد.
۱۹اگر قرار نیست برای زبان المانی  امتحان تخصصی گرامر بدهید، بهتر است کمتر وقت خود را صرف کتابهای گرامر محض کنید وسعی کنید در کنار سایر موارد گرامر را هم یادبگیرید.  بعضی موارد گرامری هستند که به ندرت به کار شما می آیند ویا حالاحالا ها قرار نیست شما ازشون استفاده کنید ؛ (مثل نقل قول غیرمستقیم ) و یادگیری آنها فقط مغز را درگیر پیچیدگی های زبان آلمانی می کند .

۲۰
روش اشتباه دیگری که در یادگیری زبان المانی  وجود دارد این است که افراد جمله ای را به آلمانی شنیده و سپس آن را تکرار می کننداین کار معمولاً ذهن را چندان فعال نکرده والبته یادگیری زیادی به دنبال ندارد. در عوض این کار سعی کنید بعد از گوش دادن، جمله را با لغاتی که خودتان بلدید تکرار کنید، آن را خلاصه کرده و یا در مورد آن سؤالاتی بسازید.

۲۲اگر بتوانید برای خودتان موقعیت هایی را فراهم کنید تا با افراد آلمانی صحبت کنید، تمرین بسیارخوبی است.یادگیری آلمانی بدون صحبت کردن به آن بسیار سخت و شاید نشدنی است که با توجه به جو بسیار اموزشی و صمیمی که در بین زبان اموزان موسسه زبان کارینو برقرار است 
 
ما تا رسیدن شما به اهدافتان شما زبان اموزان عزیز را یاری میکنیم تا با تکیه به تجربه ی موسسه زبان کارینو توسط اساتید حاذق زبان المانی بتوانید همچون گذشته که موسسه زبان کارینو بالاترین امار قبولی در ازمون های گوته و سفارت را داشته شما عزیزان نیز میتوانید در کوتاهترین زمان ممکن با شرکت کردن در دوره های منحصربه فرد امادگی ازمون گوته و سفارت که تنها در موسسه زبان کارینو برگزار میشود به اهداف مطلوب خود برسید.

مقالات مرتبط:
بهترین موسسه زبان آلمانی در تهران
 بهترین مدرسین زبان آلمانی در ایران
امادگی ازمون گوته

 

دیدگاه ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

افزودن دیدگاه