شروع ثبت نام ترم جدید

  • 25 آبان , 1399
  • 483 نفر
  • کد خبر 110330

تخفیف ویژه 35%

یادگیری تمامی زبانها در دوران کرونا 
در آموزشگاه زبان کارینو همیشه همه سعی خود را بر ارایه خدماتی کامل و فراتر از انتظار زبان آموزان عزیز خود قرار دادیم تا همه بتوانند در محیطی امن و با آرامش خاطر اقدام به یادگیری تمامی  زبانها نمایند.
کاملا همه عزیزان زبان آموران ما مستحضر هستید که شیوع بیماری کرونا کلا سبک و شیوه آموزش ها را در دنیا تغییر داد و هر آموزشگاه بسته به شرایط خود سیاست هایی اتخاذ نموده و در آموزشگاه کارینو هم اقدام به تهیه پروتکل و سرفصل هایی نمودیم تا بتوانیم خدماتی عالی به زبان آموزان خود ارائه دهیم.
مثل همیشه آموزشگاه زبان کارینو حق انتخاب را با زبان آموزان خود داده است و در این دوران نیز اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری در تمامی رده های سنی کودک،نوجوان،بزرگسال نموده ایم تا زبان آموزان عزیز ما بتوانند با توجه به شرایط ایده ال خود به انتخاب نوع کلاس اقدام نمایند.
لطفا در ادامه شرایط و پروتکل های اجرا شده در هر دو نوع کلاس ها را مطالعه نمایید
کلاس های حضوری
کلاس های حضوری آموزشگاه در تمامی رده های سنی کودک،نوجوان و بزرگسال برگزار میگردد ولی دیگر آموزشگاه به هیچ عنوان کلاسهایی بیشتر از 5 نفر تا از بین رفتن این بیماری برگزار نخواهد کرد تا بتواند پروتکل ها و استانداردهای لازم را رعایت نمایند و کلاسها به صورت نیمه گروهی برگزار خواهد شد.
پروتکل های برگزاری کلاسهای حضوری به شرح زیر میباشد::
تمامی زبان آموزان قبل از ورود به آموزشگاه توسط انتظامات بوسیله تب سنج دیجیتال بررسی خواهند شد
و در صورت داشتن علایم از ورود ایشان به مجموعه جلوگیری به عمل خواهد آمد
تمامی زبان آموزان ملزم به داشتن ماسک جهت ورود به آموزشگاه میباشند و در صورت نداشتن ماسک از ورود ایشان جلوگیری خواهد شد.
تمامی سطوح داخل کلاس ها شامل میز ، صندلی ، درب ها و … هر بار قبل و بعد از اتمام یکبار توسط پرسنل خدمات با دستگاه ضدعفونی خواهد گردید و قبل از ورود زبان آموزان ،کلاس عاری از هرگونه ویروس و میکروب خواهد بود.
مواد ضد عفونی کنند دست در ورودی تمامی ساختمانهای آموزشگاه قرار داده شده و تمامی عزیزان قبل از ورود میبایست نسبت به ضد عفونی دست های خود اقدام نمایند.
با توجه به تعداد نفرات مناسب در هر کلاس فاصله گذاری استاندارد بین دانشجویان در کلاس لحاظ میگردد.
با توجه  به پروتکل های اعمال شده توسط آموزشگاه درصد احتمال به ابتلای بیماری در آموزشگاه به صفر رسیده وعزیزانی که متقاضی این نوع کلاس ها میباشند میتوانند با خیالی آسوده نسبت به شرکت در دوره ها اقدام نمایند.
.
 
کلاس های آنلاین
کلاس های آموزش آنلاین حاصل ماه‌ها تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان در این آموزشگاه می باشد  
نرم افزار استفاده شده برای آموزش آنلاین یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در دنیا بوده که درآموزشگاه برای کلاس های ‌ آنلاین استفاده می شود ، به طوری که زبان آموزان عینا مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های عالی و کاملی برخوردار باشند و رضایت کامل داشته باشند
کلاس های آنلاین به صورت گروهی و خصوصی برگزار می شود .
 

دیدگاه ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

افزودن دیدگاه