کارینو » بلاگ » تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ، تدریس گروهی زبان اسپانیایی ، اموزشگاه زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ، تدریس گروهی زبان اسپانیایی ، اموزشگاه زبان اسپانیایی

ضرورت یادگیری زبان اسپانیایی چیست؟
کاربرد های شغلی زبان اسپانیایی چیست ؟
همه چیز درباره ازمون DELE
تدریس خصوصی و گروهی زبان اسپانیایی
مدرس زبان اسپانیایی

امتحان DELE یا به عبارتی دیپلم زبان اسپانیایی، مخفف  Diplomas de Español como Lengua Extranjera می باشد که معتبرترین آزمون بین المللی در زبان اسپانیایی است.این آزمون برای متقاضیانی که زبان اول آنها اسپانیایی نیست و قصد زندگی، کار یا تحصیل در اسپانیا را دارند، در ۸۰۰ مرکز آزمون در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا برگزار می شود. سالانه بیش از ۶۰.۰۰۰ نفر در آزمون DELE شرکت می کنند.

دیپلم DELE

دارای اعتبار جهانی است و فاقد تاریخ انقضا می‌باشد. داوطلبان در صورت کسب ۶۰ نمره از ۱۰۰ نمره در آزمون قبول می‌شوند.

درموسسه زبان های خارجه کارینو به عنوان بهترین موسسه زبان اسپانیایی در سال ۱۳۹۸  دوره ‏های ویژه دیپلم بین المللی زبان اسپانیایی تعریف شده که داوطلبان را بر اساس استاندارد‏های دیپلم زبان اسپانیایی انستیتو سروانتس اسپانیا  جهت شرکت در تمامی سطوح  آماده می ‏سازد.

– ویدیو مکالمه زبان اسپانیایی زبان اموزموسسه زبان کارینو تنها بعد از گذشت ۵ جلسه

    داوطلبان با محصولات آموزشی امتحانات DELE  آموزش خواهند دید.
    در پایان هر دوره یک امتحان آماده سازی نظیر امتحان DELE از داوطلبان انجام می‏ شود.

آزمون DELE در ۶ سطح برگزار می‌شود که این سطوح مطابق استاندارد اتحادیه اروپا به صورت زیر می‌باشد:

    A1 و A2 سطوح مبتدی
    B1 و B2 سطوح متوسطه
    C1 و C2 سطوح پیشرفته

 مرتبط بخوانید: مدارک معتبر زبان اسپانیایی موسسه زبان کارینو (نمونه مدارک زبان اموزان اسپانیایی موسسه زبان کارینو )

ساختار آزمون DELE

در آزمون DELE هر چهار مهارت زبانی متقاضی شامل خواندن Reading، نوشتار Writing، گفتار Speaking و شنیدار Listening، به صورت شفاهی و کتبی مورد ارزیابی قرار می گیرد. در حال حاضر آزمون DELE در شش سطح برگزار می شود که عبارتند از:

سطح A1

 با توجه به تجربه ی اساتید زبان اسپانیایی کارینو سطح A1 در واقع سطحی است که در این سطح فرد می تواند کلمات و عبارات ساده اسپانیایی را بفهمد و اصول اولیه مکالمه را درک کرده و می تواند مهارت خود را در استفاده از زبان اسپانیایی ارتقا دهد. آزمون در این سطح شامل دو قسمت می باشد که قسمت اول شامل آزمون خواندن ۴۵ دقیقه و آزمون نوشتاری ۲۵ دقیقه و قسمت دوم شامل آزمون گفتاری ۱۵ دقیقه و  آزمون شنیداری ۲۵ دقیقه است.

سطح A2

 با توجه به تجربه ی اساتید زبان اسپانیایی کارینو سطح A2 در واقع سطحی است که در این سطح فرد به خوبی اصول زبان اسپانیایی را دریافته است و می تواند مکالماتی با استفاده از کلمات ساده و روتین در موقعیت های ساده داشته باشد. آزمون در این سطح شامل دو قسمت می باشد که قسمت اول شامل آزمون خواندن ۶۰ دقیقه و آزمون نوشتاری ۵۰ دقیقه و قسمت دوم شامل آزمون گفتاری ۱۵ دقیقه و آزمون شنیداری ۳۵ دقیقه است.

مرتبط بخوانید : شباهت های بین زبان اسپانیایی و ایتالیایی

سطح B1

 با توجه به تجربه ی اساتید زبان اسپانیایی کارینو سطح B1 در واقع سطحی است که  در این سطح فرد می تواند از زبان اسپانیایی در موقعیت های روزمره در محیط زندگی، کار یا تحصیل استفاده کند و می تواند به آسانی در مورد تجارب، ایده ها و مسائل مربوط به خود صحبت کند. آزمون در این سطح شامل دو قسمت می باشد که قسمت اول شامل آزمون خواندن ۷۰ دقیقه و آزمون شنیداری ۴۰ دقیقه و قسمت دوم شامل آزمون گفتاری ۱۵ دقیقه (به علاوه ۱۵ دقیقه آماده سازی) و آزمون نوشتاری ۶۰ دقیقه است.

سطح B2

  با توجه به تجربه ی اساتید زبان اسپانیایی کارینو سطح B2 در واقع سطحی است که در این سطح فرد تسلط خوبی به موضوعات زیادی در زبان اسپانیایی دارد و می تواند با افراد بومی اسپانیا به راحتی صحبت کند. آزمون در این سطح شامل دو قسمت می باشد که قسمت اول شامل آزمون خواندن ۷۰ دقیقه و آزمون شنیداری ۴۰ دقیقه و قسمت دوم شامل آزمون گفتاری ۱۵ دقیقه (به علاوه ۱۵ دقیقه آماده سازی) و آزمون نوشتاری ۸۰ دقیقه است.

سطح C1

 با توجه به تجربه ی اساتید زبان اسپانیایی کارینو سطح C1 در واقع سطحی است که در این سطح فرد می تواند مجلات و روزنامه های اسپانیایی را بخواند، فیلمها و نمایشهای اسپانیایی را ببیند و همچنین فرد قادر است به زبان اسپانیایی به مدت طولانی سخنرانی کند. آزمون در این سطح شامل دو قسمت می باشد که قسمت اول شامل آزمون خواندن ۹۰ دقیقه و آزمون ترکیبی شنیداری و نوشتاری ۸۰ دقیقه و قسمت دوم شامل آزمون شنیداری و استفاده از زبان ۴۵ دقیقه و آزمون ترکیبی خواندن و گفتاری ۲۰ دقیقه (به علاوه ۲۰ دقیقه آماده سازی) است.

سطح C2

  با توجه به تجربه ی اساتید زبان اسپانیایی کارینو سطح C2 در واقع سطحی است که  در این سطح فرد تسلط کامل به زبان اسپانیایی دارد و می تواند به راحتی نظر و احساس خود را به زبان اسپانیایی هم به صورت گفتاری و هم نوشتاری ارائه کند. آزمون در این سطح شامل سه قسمت می باشد که قسمت اول شامل آزمون شنیداری، خواندن و استفاده از زبان ۱۰۵ دقیقه، قسمت دوم شامل آزمون ترکیبی شنیداری، گفتاری و نوشتاری ۱۵۰ دقیقه و قسمت سوم شامل آزمون ترکیبی گفتاری و خواندن ۲۰ دقیقه (به علاوه ۳۰ دقیقه آماده سازی) است.

مزایای دراختیار داشتن مدرک DELE:

    مدرک ارائه شده در تمام دنیا شناخته شده می باشد و قابل ارائه به شرکت های خصوصی یا دولتی، اتاق های بازرگانی، نهادهای آموزشی خصوصی و دولتی و غیره می باشد.
     مدرک صادر شده تا پایان عمر معتبر می باشد.
     موجب پرباری بیشتر رزومه ی فرد می شود.
    به فرد برای دریافت بورسیه تحصیلی و دریافت ویزای دانشجویی کمک می کند.

شما عزیزان میتوانید ویدیو تدریس اساتید زبان اسپانیایی موسسه زبان های خارجه کارینو را در پیج اینستاگرام موسسه زبان کارینو به ادرس Carino.li مشاهده فرمایید.

-نمونه تدریس اساتید اسپانیایی کارینو در پیج اینستاگرام کارینو
-ویدیو جشن گوجه فرنگی اسپانیا در پیج اینستاگرام کارینو
-نمونه مدارک زبان اموزان اسپانیایی در پیج اینستاگرام کارینو

برای تماس با هر یک از شعب موسسه زبان های خارجه کارینو کلیک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا