کارینو » بلاگ » آزمون ورودی دانشگاه های روسیه

آزمون ورودی دانشگاه های روسیه

آزمون بین المللی زبان روسی
Test of Russian as a Foreign Language ) TORFEL ) یک آزمون بین المللی زبان روسی است که توسط وزارت علوم روسیه برگزار می شود. آزمون بین امللی زبان روسی TORFEL از سال ۲۰۰۹ دارای پنج سطح است که عبارتنند از : پایه ، اول ، دوم ، سوم ، چهارم . آزمون بین امللی زبان روسی از سال ۱۹۹۲ پایه ریزی شد و بعد از سال ۱۹۹۸ برای ورود به دانشگاه های کشور روسیه این آزمون بین امللی زبان روسی به صورت اجباری در آمده است.

در آزمون بین المللی زبان روسی TOEFEL که در دانشگاه های روسیه و اروپا برگزار می شود شامل موارد زیر می شود که در دو روز برگزار می شوند :
در روز اول سه بخش واژگان و گرامر ، خواندن و مهارت شنیداری مورد آزمون قرار می گیرند و در روز دوم مهارت های نوشتن و صحبت کردن مورد آزمون قرار می گیرند.
اگر بخواهیم سطح های آزمون بین الملی زبان روسی را با سطح بندی استاندارد اروپا مقایسه کنیم به صورت زیر بیان می شود:
سطح پایه : A2
سطح اول : B1
سطح دوم : B2
سطح سوم : C1
سطح چهارم : C2
اگر شما قصد ادامه تحصیل در رشته هایی مثل پزشکی و یا مهندسی در کشور روسیه را دارید و این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اید باید حتما خود را برای شرکت در آزمون بین المللی زبان روسی TORFEL آماده کنید. موسسه زبان کارینو برگزار کننده دوره های آموزش زبان روسی به صورت ترمیک و خصوصی و هم چنین برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون زبان روسی با اساتید برتر ایران در شرق تهران می باشد. زبان آموزان برای شرکت در دوره های آموزش زبان روسی می توانند با شماره های آموزشگاه  تماس بگیرند و از روز ها و ساعت های برگزاری دوره ها اطلاع پیدا کنند. هم چنین دوره های فشرده زبان روسی برای افرادی که نیاز به پیشرفت سریع دارند نیز در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا