اساسنامه موسسه زبان کارینو

staticimg

اساسنامه موسسه زبان کارینو
1.سیستم آموزشی مطابق منابع و سیستم آموزشی روز دنیا می باشد
2.مکالمه زبان  در سطوح  مبتدی متوسطه - پیشرفته  برگزار می شود
3.سطح زبان آموز پس از شرکت در یک آزمون تعیین سطح که سوالات آن توسط اساتید معتبر آموزشگاه مطرح می شود مشخص خواهد شد و در صورت داشتن زمینه و دانش قبلی از زبان مورد نظر، شرکت کردن زبان آموز در جلسه آزمون تعیین سطح الزامی می باشد.
4.محتوای آموزشی کلاس شامل یک کتاب اصلی، کتاب مکمل ،  وسایل صوتی یا تصویری و کتاب های کمک آموزشی می باشد.
5.زبان آموز برای رفتن به سطح(ترم) بالاتر باید حداقل امتیاز 70 از مجموع 100 را در آزمون پایان ترم کسب کند.  در غیر این صورت باید همان سطح را مجددا تکرار نماید
6.از آنجا که یادگیری مطلوب زبان با حضور مرتب در کلاس و شرکت در فعالیت های کلاسی امکان پذیر می باشد. لذا غیبت بیش از 3 جلسه در هر ترم منجر به محرومیت از امتحان پایانی می گردد.
7.غیبت غیر موجه در هر یک از امتحانات میان ترم و پایانی منجر به نمره صفر در آن آزمون می گردد
8.زبان آموزان قبل از پرداخت شهریه حق شرکت در کلاس ها، آزمون میان ترم و پایان ترم را ندارند.
9.جلساتی که زبان آموز غیبت می کند باید خودش مطالب را جبران کند مطالب دوباره تکرار نمی شود مگر در مواقع خاص و با ارائه دلیل غیبت به صورت موجه توسط زبان آموز.
10.اگر به هر دلیلی زبان آموز نتواند در یکی از جلسات کلاس (گروهی و خصوصی) شرکت کند حتما باید یک روز قبل از برگزاری کلاس به موسسه اطلاع دهد
11.قبل از شروع ترم باید کل مبلغ شهریه توسط زبان آموز تسویه شود. پرداخت شهریه فقط به صورت "نقدی" می باشد و به هیچ عنوان چک و اقساط مورد قبول موسسه واقع نمی شود.
12.اگر به هر دلیلی زبان آموز پس از ثبت نام در کلاس ها نتواند در کلاس شرکت کند مبلغ شهریه به هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
 
 
ومن ا... توفیق
 


->