خردسال (3 تا7سال )

  • 9 ارديبهشت , 1400
  • 357 نفر
  • کد خبر 100090
خردسال (3 تا7سال )

آموزش زبان انگلیسی به کودکان به روش ساده

آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

برای بالا بردن بهره آموزشی در این سنین موارد مهمی وجود دارد که می‌بایست در هنگام اقدام به شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان، توسط والدین مورد بررسی قرار بگیرد.

اولین گام‌ها در آموزش زبان کودکان، گام‌هایی هستند که باید مستحکم، درست و طبق اصول علمی و تخصصی برداشته شود.

توجه به این نکته اهمیت بالایی دارد که یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در کنار تمام این اصول باید همراه با سرگرمی باشد، به نحوی که کودکان و خردسالان مشتاق به ادامه دادن این مسیر باشد و میل ادامه یادگیری در او ایجاد شود.                                                                                                                 

اساتید مخصوص آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و خردسالان

هیچ شکی نیست که استاد و شیوه آموزش او در روند یادگیری و انگیزه زبان‌آموزان، به‌خصوص در سنین کم نقش اساسی را بازی می‌کند.

به دلیل اهمیت همین نکته همواره تلاش ما بر آن بوده است تا در روند آموزش زبان کودکان همچون سایر رده‌های سنی از اساتید ماهر، باتجربه و مشتاق جهت انتقال دانش بهره ببریم.

اساتیدی که برای دوره آموزش انگلیسی برای کودکان در سفیر کارینو انتخاب شده‌اند، افرادی هستند که همگی دوره‌های ویژه تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC جهت تدریس این رده سنی را گذرانده‌اند.

 آموزشگاه کارینو برگزار کننده کلاس های گروهی برای سنین 3 تا 7 سال می باشد .                                                                                                      

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه