فروش کتاب داستان های کوتاه

  • 6 آبان , 1397
  • 696 نفر
  • کد خبر 100016
فروش کتاب داستان های کوتاه

یکی از بهترین روش های یادگیری و تقویت زبان انگلیسی خواندن کتاب داستان هایی است که به زبان انگلیسی هستند. شما با خواندن داستان کوتاه انگلیسی و همچنین گوش دادن به فایل های صوتی آنها می توانید همزمان حداقل دو مهارت شنیداری (Listening) و درک مطلب (Reading ) خود را تقویت کنید.

با نگاهی دقیق تر می توان گفت خواندن داستان  انگلیسی دایره لغات (vocabulary) و قواعد زبان (grammar) را تقویت می کند که مهمترین فایده آن این است که می دانید یک لغت یا مبحث دستوری را باید در چه موقعیتی بکار برد. علاوه بر این، داستان هایی که دارای فایل صوتی هستند می توانند تلفظ شما را نیز بهبود بخشند.

و اما روش خواندن داستان های کوتاه انگلسی، قبل از هر چیز شما باید داستانی را انتخاب کنید که متناسب با سطح زبان شما باشد.

یکی از روش های موثر در این خصوص این است که شما ابتدا یک بار داستان را مرور کنید در این مرحله اگر با لغتی نا آشنا برخورد کردید که باعث شود شما داستان را متوجه نشوید معنی آن را در یک دیکشنری (ترجیحا دیکشری تک زبانه انگلیسی متناسب با سطح خودتان) چک کنید ولی اگر کلمه ی جدیدی تاثیر چندانی در درک شما از داستان ندارد معنی آن را چک نکنید.

یک بار دیگر هم داستان را بخوانید اما این بار سعی کنید تا حد ممکن تمام جزئیات داستان را بررسی کنید (مثل چک کردن همه واژگان و قواعدی که برای شما جدید هستند).

سپس بار بعد همزمان با خواندن داستان به فایل های صوتی داستان هم گوش کنید که این مرحله تاثیر زیادی در مهارت شنیداری شما دارد. و بار چهارم فقط فایل های صوتی داستان گوش کنید. در این مرحله شما باید قادر باشید با گوش کردن به داستان آن را متوجه شوید.

اگر می خواهید مهارت گفتاری شما هم به سرعت پیشرفت کند پس از این مراحل خلاصه چیزی را که از داستان کوتاه انگلیسی متوجه شدید را تا آنجایی که می توانید برای خود (و یا شخص دیگری) به زبان انگلیسی تعریف کنید.


فروش کتاب داستان های انگلیسی ، ترکی و... به جهت تقویت زبان  و یادگیری در موسسه ی زبان کارینو، شامل:


. love or money

.Escape

. the fifteenth character

.newspaper chase

. huckleberry finnکتاب داستان های کودکان:


.super song 


کتاب داستان ترکی: 


.داستان های دو زبانه 

افزودن دیدگاه