دوره های مکالمه زبان عربی

 • 7 مرداد , 1399
 • 4654 نفر
 • کد خبر 110245
بهترین روش یادگیری مکالمه عربی

با توجه به نزدیکی زبان فارسی با زبان عربی یادگیری زبان عربی برای ما ایرانیان بسیار ساده است.با توجه به گویندگان بسیار زیاد و همسایگی و مجاورت ما با عرب زبانان آموزش این زبان بسیار مهم و کاربردی میباشد.

به دلیل خو گرفتن ما مسلمین با کلام الله مجید این زبان بسیار برای ما آشنا تر و قابل فهم تر است.ما در آموزشگاه زبان ایران کمبریج بهترین روش یادگیری مکالمه عربی را به شما ارایه خواهیم داد.این متد بصورت آکادمیک و به دور از هر روش ابداعی با یک پیشینه علمی برنامه ریزی گردیده.

 • عدم فراموشی آموخته ها پس از آموزش زبان عربی
 • ایجاد حس انگیزه یادگیری و رقابت در کلاس هایی با فضای صمیمانه
 • استفاده از مدرسین بومی یا Native عرب زبان ( عربستانی ، سوری ، لبنانی ، اماراتی و … )
 • استفاده از مدرسین وظیفه شناس و دلسوز که همراه و پشتیبان شما در دوره خواهند بود
 • همکاری با اساتیدی با دانش بالا که توانایی تبادل دانش خود را دارا هستند
 • همکاری با مدرسینی که تحصیلات خود را تا مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد عربی سپری کرده اند
 • تاکید و محوریت کلاس ها بر پایه مهارت مکالمه بنا شده است


 

کاری نو با کارینو  بهترین موسسه زبان عربی شرق تهران اینها بخشی از دلایل ما برای ارایه بهترین روش یادگیری مکالمه عربی میباشد.چرا که تخصص ما آموزش زبان است.ما با کادری متخصص درخدمت شماییم تا در کوتاه ترین زمان بهترین دستاورد را به شما هدیه دهیم.

آشنایی با لهجه وگویش های زبان عربی

لهجه و گویش این دوره ها همان گویش فصیح میباشد.که بسیار متداول و قابل فهم در سراسر کشور های عرب زبان میباشد.اما برای عزیزانی که قصد آموختن گویش های مختلف و خاصی را دارند هم دوره برگزار میکنیم.بطور کلی زبان عربی چهار گویش و لهجه دارد.

 • لهجه باختری ( مراکشی ، تونسی ، الجزایری و … )
 • لهجه مصری
 • لهجه خاوری ( لبنانی ، فلسطینی ، اردن )
 • لهجه عراقی یا خلیجی ( کویتی ، سوری ، عراقی ، سواحل خلیج فارس و …

راه های تقویت مکالمه زبان عربی


در دوره های زبانیِ آموزشگاه زبان کارینو شرکت کنید. اگر شما قادر هستید، در یک دوره ی عربی در موسسه ثبت نام کنید. شما معمولاً باید برای مشخص کردن سطح مهارتِ خود در یک آزمون ورودی شرکت کنید، اما سپس با زبان آموزانِ دیگری که در سطح مهارتِ مشابهی با شما هستند در یک جا قرار می گیرید. این یک سیستم حمایت خودکار از بقیه ی زبان آموزان فراهم می کند که شما می توانید با آن ها مطالعه کرده و صحبت کردن را تمرین کنید.

۲

متون را به عربی بخوانید. یکی از بهترین روش های گسترش مهارت زبان، خواندن کتاب هایی است که به آن زبان نوشته شده اند. شما هر چه بیش تر بخوانید، بهتر با لغات و چگونگی کارکردشان با هم آشنا می شوید. خواندن قرآن را امتحان کنید، که متن مذهبی اصلی اسلام است. شما می توانید ترجمه های انگلیسی آن را پیدا کنید، اما یافتن چاپ های عربی آن هم راحت خواهد بود.

۳

به زبانی که صحبت می شود، گوش کنید. مهم است که خود را در زبان غوطه ور سازید تا کاملاً استفاده ی آن را بیاموزید. گوش کردن به مکالمات اطراف خود را امتحان کنید، یا، اگر در جایی زندگی نمی کنید که آن زبان به طور رایجی صحبت می شود، تماشای فیلم های عربی با زیرنویس انگلیسی را امتحان کنید. فرم فیلم به شما اجازه خواهد داد تا نسبت به حالات دیگری که قادر به دنبال کردنش هستید، اطلاعات بیش تر را از بافت متوجه شوید. فیلم های عربی زبان معروف زیادی برای انتخاب وجود دارد. 

۴

دیکشنری را بخوانید. تقویت فهمِ خود از لغات در یادگیری یک زبانِ جدید مهم است. یک دیکشنری عربی-انگلیسی را بخوانید تا به یاد سپردن لغات جدید را امتحان کنید. شما هر چه لغات بیش تری بدانید، بیش تر قادر خواهید بود تا از زبان استفاده کنید.

۵

به یک گروه مکالمه ملحق شوید. یک روش خوب برای تمرین مهارت های زبان خود، ملحق شدن به یک گروه مکالمه ی عربی است. جستجو در اینترنت را امتحان کنید تا گروهی را در منطقه ی خود بیابید، یا از یک کالج محلی جویا شوید. پردیس های کالج برای زبان آموزان اغلب گروه های حامی (مانند کلوپ های مکالمه) ارائه می کنند.

6
مهمترین تفاوت موسسه زبان کارینو به عنوان تنها مرکز برگزاری دوره های گروهی ویژه مکالمه زبان عربی در شرق تهران با سایر موسسات تمرکز و تاکید فراوان اساتید با تجربه بر مهارت گفتاری و شنیداری زبان آموزان و رهایی از کلاس های خشک و خسته کننده ی زبان عربی و ترغیب زبان آموزان به مکالمه روان و افزایش اعتماد به نفس است.


لازم به ذکر است دوره های زبان عربی در موسسه زبان کارینو بهترین مرکز آموزش مکالمه محور زبان عربی در شرق تهران همه روزه به صورت خصوصی و گروهی در حال برگزاری میباشد

زمان بندی دوره های زبان عربی تیر ماه :

-شروع دوره ی جدید زبان عربی در تاریخ 99/4/9 روزهای شنبه و دوشنبه که در یازده جلسه ی دو ساعته به صورت فشرده برگزار میشود.

-شروع ترم 2 زبان عربی در تاریخ 99/4/12 روزهای پنجشنبه و جمعه ویژه شاغلین که در یازده جلسه ی دو ساعته به صورت فشرده برگزار میشود.


لازم به ذکر است دوره های زبان عربی به صورت خصوصی همه روزه در تمامی سطوح در حال برگزاری است جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمانبندی دوره ها میتوانید همه روزه با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید.


تماس با ما

 

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه