کارینو » درباره ما – کارینو

درباره ما – کارینو

وبسایتی متفاوت در زمینه آموزش زبان انگلیسی

ما در کارینو سعی کرده‌ایم هرآنچه که برای یادگیری زبان انگلیسی لازم دارید را برای شما فراهم کنیم. کتاب صوتی انگلیسی که با بیانی جذاب و صحیح، هم باعث بهبود مهارت شنیداری شما شده و هم دایره لغات شما را افزایش می‌دهد. داستان ویدیویی انگلیسی مخصوص زمان‌هایی که انرژی لازم برای یادگیری زبان را ندارید و می‌خواهید فرایند یادگیری خودتان را در قالب یک داستان ویدیویی با جلوه های بصری جذاب ادامه دهید.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی وبسایت‌های معتبر که به زبان فارسی برای شما ترجمه شده، یکی از بهترین موارد برای یادگرفتن زبان است. این دوره ها هر کدام ساختار خود را دارند که در یک فرایند برنامه ریزی شده، سعی دارند به شما زبان انگلیسی را با بهترین کیفیت ممکن آموزش دهند.

داستان‌های صوتی انگلیسی نیز یکی دیگر از منابع مفید است که با استفاده از آن می‌توانید یک داستان کوتاه و جذاب را برای خودتان پخش کنید تا مهارت شنیداری و دائره لغات خودتان را گسترش دهید.

مجموعه دروس آموزش گرامر زبان انگلیسی مخصوص آن دسته از عزیزانی است که سعی در یادگرفتن اصولی دستور زبان انگلیسی را دارند. در این مجموعه دروس شما می‌توانید با توجه به سطح خود، درس مورد نیازتان را انتخاب کنید. بقیه اش با کارینو و محتواهای فوق العاده ای که ارائه کرده است.

یکی دیگر از موارد جذابی که در کارینو وجود دارد، مجموعه ویدیوهای آموزش مکالمه است. شما در این ویدیوها می‌توانید ابتدا با مکالمه درست در موضوعات مختلف که توسط افراد بومی (Native) انجام می‌شود آشنا شوید و سپس خودتان با تمرین و تکرار فراوان، بر آن موضوع مسلط شوید.

مجموعه کارینو تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا هر آنچه که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید را برایتان فراهم کند. خبر خوب اینکه تمام این موارد رایگان هستند و شما نیازی نیست بابت آنها هزینه‌ای پرداخت کنید.

پیمایش به بالا